Ürün Kategorileri
Whatsapp: 0542 257 91 41 - 0232 854 74 94
Ne aramıştınız?
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Ara Toplam: 0,00TL

Sandalye Kılıfı

Sandalye Kılıfı

Sandalye kılıfı, Her geçen gün hayatımızı kolaylaştıran yeniliklerin sayısı artmaktadır. Özellikle temizlik konusunda bir hayli dert yanan hanımlar için düşünülmüş halı örtüleri, sandalye kılıfları birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Kirlenme derdi olmadan ya da silme derdi olmadan kullanacağınız sandalye kılıflarının tarafı lastikli olduğu için sandalyenizi kolaylıkla kavrayabilir. Oturmadan kaynaklı kayma ya da kırışma sorunu yaşamazsınız. Mobilyalarınız ile uyumlu renkleri tercih ederek daha hareketli yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan sandalye kılıflarını farklı renkler de alarak sıkıldığınız ev ortamınızı daha hareketli hale getirebilirsiniz. Sandalyeler her türlü kire maruz kalan mobilyalarınızdır. Özellikle yemek yerken çocuklarınızın yanlışlıkla yemek dökmesi yorucu bir silme gününü de beraberinde getirebilir.

Kaliteli Ve Ucuz Sandalye Kılıfı

Sıkıldığınız sandalyelerinizi değiştirmek için bütçeniz kısıtlıysa bu durumda sandalye kılıfı tercih ederek daha uygun fiyatlara değişim yapabilirsiniz. Üstelik daha modern ve şık görünümü sayesinde modayı da evinize getirmiş olursunuz. Daha düşük bütçeye evinizin havasını değiştirmek günümüzde daha mümkün hale geldi. Sadece dekorasyonunuzu değil eskiyen sandalyelerinizi değiştirmek zorunda olmanıza rağmen değiştiremiyorsanız sandalye kılıfı tercih etmeniz daha basittir. İthal likralı Sandy kumaştan tasarlanan bu sandalye kılıfları yemek takımınız için de mutfak sandalye takımınız için de uygundur. Özel sipariş vererek firmalara diktirebilirsiniz. Su itici özelliği sayesinde dökülen sıvı yüzeyde kalır. Böylelikle sandalyenizin kumaşı zarar görmemiş olur. Halı örtüleri gibi çamaşır makinenizde yıkayıp tekrar kullanabilirsiniz. Ütü gerektirmeyen özellikli kumaşlardır.

Sandalyenizi sarıp sarmaladığı için kalıp bir görünüme sahiptir. Her renk, model ve ebatlarda sipariş verebileceğiniz sandalye kılıfları her aile bütçesinin alabileceği şekilde ayarlanmıştır. Desenli, desensiz, renkli, sade olmak üzere yüzlerce seçeneğin olduğu bu ürün son dönemlerde bayanların favorisidir. Misafiriniz geldiğinde sandalyelerinize takarak içiniz rahat kirlenme derdini düşünmeden ağırlayabilirsiniz. Ekonomik fiyatlara satıldığı için birden fazla renk seçeneği arasından seçimler yapabilirsiniz. Sıkıldıkça değişik değişik takarak kullanabilirsiniz. Online alışveriş sitelerinden temin edebileceğiniz bu ürün hayatınızı kolaylaştırma konusunda oldukça ikna edicidir. Misafirleriniz geldiğinde modern ve şık görünümü sayesinde günü daha rahat ve pozitif bir şekilde kurtarabilirsiniz.

“Sandalye Kılıfı” için bir cevap

Bir cevap yazın