Ürün Kategorileri
Whatsapp: 0542 257 91 41 - 0232 854 74 94
Ne aramıştınız?
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Ara Toplam: 0,00TL

Lastikli Halı Örtüleri Kayar Mı

Lastikli Halı Örtüleri Kayar Mı

Lastikli Halı Örtüleri Kayar Mı? Son yıllarda her evin vazgeçilmezi olan lastikli halı örtüleri birçok ev hanımının hayatını kolaylaştıran bir dekorasyon ürünüdür. Oldukça kullanışlı ve pratik olan lastikli halı örtülerinin dört tarafı lastiklidir. Bu yüzden de kesinlikle kayma sorunu yaşamayacağınız bir üründür. Evinizdeki mobilyalarınız ile uyumu yakalayabileceğiniz renkte ve modelde lastikli halı örtüleri bulabilmeniz mümkündür. Halı silmek için zamanınızı boşa harcamayın. Artık lastikli halı örtülerini kullanarak halınızın maruz kalacağı her lekeyi ber taraf edebilirsiniz. Kolayca takılıp kolayca çıkabilen özelliği sayesinde halı örtüsü temizliği ve kullanımı konusunda pek fazla zaman harcamazsınız. Leke tutmayan özellikleri sayesinde ise uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Welsoft kumaş özelliği ile de daha estetik görünümlü yaşam alanlarınıza sahip olabilirsiniz.

 

Misafirinizi daha modern halı görünümlü bir halı örtüsünde karşılamak emin olun sizi de rahatlacaktır. Misafir geldiğinde halınıza bir şey dökülecek korkusunu lastikli halı örtüleri ile sona erdirin. Herhangi bir kırıntı halı örtüsüne döküldüğü zaman yüzeyde bırakır. Bu da titiz ev hanımlarının lastikli halı örtülerini tercih etmesi için yeterlidir. Halınıza dökülen ufak kırıntılar daha dibine doğru inerek halınızın kirlenmesine neden olur. Fakat halı örtüleri yüzeyde bıraktığı için daha temiz yaşam alanları demektir. Halı örtüleri başlangıçta pamuklu ve belli başlı modellere sahip iken şu an 3D, welsoft kumaş özelliği ve modelleri bakımından oldukça zengin ev tekstil ürünüdür.

Halınıza dökülen lekeler çıkmadığı zaman ilk işiniz halı yıkamacılara güzel halılarınızı teslim etmek olur. Halılarınız zamanla yıkamadan kaynaklı özelliğini yitirdiği için yeni bir halı almak durumunda kalabilirsiniz. Bunun yerine halı örtüsü tercih etmek halınızın sürekli yıkanmasına mani olduğu gibi her daim temiz halınızın olmasına da olanak sağlar. Halı örtüsüne dökülen her leke yüzeyde kalır. Halınıza geçme gibi bir durum söz konusu olmaz. Düzen takıntısı olan bayanlar için tasarlanmış dört tarafı lastikli halı örtülerini sürekli düzeltmenize gerek yoktur. Halı örtünüzü halıya geçirdikten sonra temizleyene kadar kayma sorunu yaşamaz, daha mutlu ve vakti bol ev hanımları olabilirsiniz

Bir cevap yazın