Ürün Kategorileri
Whatsapp: 0542 257 91 41 - 0232 854 74 94
Ne aramıştınız?
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Ara Toplam: 0,00TL

İzmir Lastikli Halı Örtüsü Modelleri

Lastikli Halı Örtüsü Modelleri İzmir

Lastikli halı örtüsü modelleri çeşitli kumaşlardan üretilen  son zamanların yeni gözdesi haline gelmiştir. Hem halıyı kirlenmeye karşı korumakta, aynı zamanda da halı yıkama masrafını yarıya indirmektedir. Lastikli halı yıkama sayesinde sık sık halı yıkamak veya yıkatmak zorunda kalmadan sadece lastikli hali örtüsünü belirli aralıklar ile yıkayarak halılarınızı msi gibi tertemiz şekilde kullanabilirsiniz. Lastikli halı örtüsü modelleri oldukça fazla çeşitlidir. Bunların çiçekli desenleri olduğu gibi, geometrik şekilli olanları da mevcuttur. Aynı zamanda kendinden desenli veya düz modellerde vardır. Sizin evinize, eşyanıza hangisi daha çok uyuyorsa onu seçerek sitemizden temin edebilirsiniz. Lastikli halı örtüsü İzmir konusunda tereddüt edenler ve almak isteyenler bizlere güvenerek ulaşabilir, diledikleri lastikli halı örtüsünün modelini seçerek istedikleri ölçüde yaptırabilirler.

Welsoft Lastikli Halı Örtüsü Modelleri

Halı örtüsü yapılan kumaşlar dijital, polar ve welsoft olarak ayrılmaktadır. Son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında ise welsoft kumaş ile imal edilen modellerdir. Bu modeller ham kaymaz özelliğe sahipken aynı zamanda da yumuşacık yapısı ile insanların dikkatini çekmekte ve fazlasıyla talep görmektedir. Lastikli halı örtüleri halılarınızın kirlenmesini önlerken aynı zamanda evinize, salonunuza, yatak odanıza veya çocuk odanıza farklı ve şık bir görünüm de kazandırırlar. Evinde farklılık arayanlar ve yeni halı alma fırsatı olmayanlar birbirinden şık ve güzel lastikli halı örtüleri ile evlerini bambaşka bir görünüme kavuşturabilirler. Lastikli halı örtüsü İzmir üretim ve satışını yapan firmamız sizlere en iyi, en kaliteli ürünleri uygun fiyat aralıkları ile sunmaktadır.

Lastikli Halı Örtüsü Fiyatları

Lastikli halı örtüsü almak isteyenler fiyat konusunda genellikle tereddüt etmekte ve karar vermekte zorlanmaktadırlar. Aslında halı yıkama masrafları, halıların sık sık kirlenme sorunları düşünüldüğünde verilen para çok da göze batmamaktadır. Lastikli halı örtüsünün fiyatları ise kullanılan kumaş özellikleri ve halı örtüsünün ölçülerine göre değişmektedir. 5 metre kare bir halı örtüsü 4 metre kare bir halı örtüsüne göre daha fazla fiyatlıdır. Lastikli halı örtüsü İzmir civarında araştırma içinde bulunan ev hanımları güvenli ve kaliteli bir hizmet için 0542 257 91 41 nolu whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilir sitemizden alışveriş yapabilirler. İstediğiniz model, renk ve ölçülerde halı örtüsü siparişi oluşturabilirsiniz.

“İzmir Lastikli Halı Örtüsü Modelleri” için bir cevap

Bir cevap yazın