Ürün Kategorileri
Whatsapp: 0542 257 91 41 - 0232 854 74 94
Ne aramıştınız?
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Ara Toplam: 0,00TL

Halı Örtüsü Fiyatları

Halı Örtüsü Fiyatları

Halı örtüsü fiyatları; ev hanımları detaylı bir temizlik sonrası evinin eşyalarının kirlenmemesini çok önemser. Ne kadar dikkat edilirse edilsin evinizin en çok kullanılan tekstil ürünü halılarınızı bu kirlerden korumanız pek mümkün değildir. Bu yüzden de temizlik sonrası genellikle eski düzen örtüler örterek halınızı korumak durumunda kalırsınız. Bu gibi uğraşlara gerek kalmadan halılarınızın üzerinde daha modern ve şık duran halı örtülerini tercih ederek halılarınızın kirlenme telaşından kurtulabilirsiniz. Halılarınızı sarıp sarmalayan halı örtüleri halı görünümlüdür. Hatta bazı halı desenlerini halı örtüsü modellerini incelerken bile görmeniz mümkündür. Yüzlerce model ve ebatlarda tasarlanan halı örtüleri beklentilerinizi karşılayacak güzellik ve özelliklerdedir. Halıya ayağınızı bastığınızda hissedeceğiniz yumuşaklığı halı örtülerinde de hissetmeniz mümkündür.

Kaliteli Ve Ucuz Lastikli Halı Örtüleri

Çocuklarınızın yaptığı lekeleri kolaylıkla temizleyebilmenin yolu halı örtüsü tercih etmektir. Bütçenizi aşmayan hatta bir alışta birkaç odaya birden alabileceğiniz fiyatlara sahip ürünlerdir. Welsoft kumaş özelliğine sahip bu halı örtüleri beklentilerinizin üstünde özelliklere sahip hayatınızı kolaylaştıran bir üründür. Naylon içermeyen anti bakteriyel özellikli halı örtülerini emekleyen çocuklarınızı güvenle zaman geçirmesi için kullanabilirsiniz. Rengi solmayan, tiftiklenme yapmayan ve oldukça da ekonomik fiyatları olan halı örtüleri son yıllarda bayanların favori ev tekstil ürünüdür. Leke tutmadığı gibi dökülen lekeyi de yüzeyde bırakan özelliklere sahip ev tekstil ürünüdür. Başlangıçta tasarlanan polar kumaşlar ile karıştırmamanız gereken bir üründür. Pamuklu dokusu sayesinde hava alır. Astım ve alerjik hastalığı olan ailelerin endişe etmeden tercih edeceği bir üründür.

Dört tarafı lastikli olan halı örtülerini bir kere taktıktan sonra düzeltme istemez. Kayma yapmaması amacıyla düşünülmüş lastik detayı sayesinde kolay kullanım imkânına sahip olabilirsiniz. Ev dekorasyonunuzun tamamlayıcı öğesi olarak düşünülmüş halı örtüleri çamaşır makinelerine kolaylıkla sığar. Yıkadıktan sonra kısa sürede kurur. Kuruyan halı örtüsünü ütü yapmadan direk halınıza geçirebilirsiniz. Kısacası halı örtüsünün avantajları saymakla bitmez. Halınızı değiştirecek bütçeniz yoksa uygun fiyatlı halı örtülerini tercih ederek dekorasyonunuzu canlandırabilirsiniz. Evinizin görünümünden sıkıldıysanız ve değişiklik istiyorsanız halı örtüleri seçeneklerini gözden geçirmenizde fayda vardır. Standart ölçüler harici özel üretim yapan firmaları tercih ederek halı örtüsü ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Bir cevap yazın