Ürün Kategorileri
Whatsapp: 0542 257 91 41 - 0232 854 74 94
Ne aramıştınız?
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Ara Toplam: 0,00TL

3D Halı Örtüsü

3D Halı Örtüsü

3D Halı Örtüsü her geçen ev hanımlarının beklentilerini karşılayabilecek boyutta tasarlanmaktadır. Dijital kesim, 3D halı örtüsü seçenekleri ile yaşam alanlarınızın daha modern ve şık olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle zamanınızı çok geçirdiğiniz oturma odanız ve mutfağınıza tercih edeceğiniz halı örtüleri sayesinde daha temiz halı kullanımı yapabilirsiniz. Oturma odası, salon, mutfak ve çocuk odası için ayrı ayrı tasarlanabilen ve modellerinin her biri amacına göre belirlenmiş lastikli halı örtüleri beklentilerinizi karşılayacak kalitededir. Leke tutmayan herhangi bir içecek döküldüğünde halıya geçirmeyen özelliği sayesinde ev hanımları halı silmekten kurtulmuştur. Pratik kullanımı sayesinde kolayca takıp çıkarabilirsiniz. Süpürme sırasında lastikli halı örtüsü halınızın üzerinde iken bile kolaylıkla süpürebilirsiniz. Dört tarafı lastikli olduğu için kesinlikle kayma veya çıkma sorunu yaşamazsınız.

3 Boyutlu Halı Örtüleri

Çamaşır makinesinde yıkayabileceğiniz bir ürün olduğu için her daim kullanabilirsiniz. Aynı gün içinde yıkayıp, kurutup, serebilirsiniz. Çekme yapmaz ve halınızın ölçüsüne birebir uyar. Yaşam alanlarınızdaki koltuklarınız, perdeniz, dekorasyonunuz veya diğer nesneler ile kombin yaparak kullanabilirsiniz. Model seçeneği bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahip ev tekstil ürünüdür. Çocuğunuz varsa ve sürekli halı silmek zorunda kalıyorsanız 3d halı örtüsü modelleri arasından seçim yaparak halı silme derdinden kurtulabilirsiniz. Her halının ölçüsü kullanımdan kaynaklı aynı standartta olmayabilir. Bu durumda tedarikçi firma ile görüşerek ihtiyacınız olan ölçüyü bildirerek özel üretim halı örtüleri siparişi de verebilirsiniz.

Halı örtüleri kalın halılar için uygundur. İnce halı özelliği olan halı flekslerde kullanımı pek mümkün olmayabilir. Halıyı kavrayabilmesi ve sabit durabilmesi için halının belli bir ağırlıkta olması gerekir. Aksi halde istediğiniz gibi bir kullanım sağlayamayacağınız için boşuna ücret ödemiş olabilirsiniz. Dekorasyonunuzun tamamlayıcı bir ürünü olabildiği gibi ev hanımlarının en büyük sıkıntısı olan temizlikte birçok avantajı beraberinde getirebilir. Evinizin karanlık odasını daha aydınlık hale getirmek isterseniz bu durumda aydınlık özelliği ön planda olan halı örtüsü alabilirsiniz. Mobilyalarınıza uymayan halılarınız varsa bu durumda mobilyanıza uygun halı örtüsü seçerek yaşam alanlarınızı istediğiniz güzelliğe getirebilirsiniz. Kısacası temizliğin kolay olduğu ve temizlik yaparken az yorulmak isterseniz lastikli halı örtüsü seçimini gözden geçirmelisiniz.

Bir cevap yazın